Простір на шкільному подвір’ї може бути корисним. Так вирішили у школі села Лище Підгайцівської громади та загорілися ідеєю демонтувати старий метереологічний майданчик, а на його місці  облаштувати клас «під відкритим небом».

Директорка Лищенського ліцею Наталія Сікора розповіла, що школа щороку збільшує кількість учнів і з кожним роком виникає потреба розширення навчального простору. Вчителі намагаються зробити заклад затишним та привітним для дітей, у холі облаштували зону відпочинку, де дуже люблять проводити час діти.

На цьому вирішили не зупинятись і звернулися до заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходька з проханням допомогти впорядкувати старий майданчик, де колись школярі вели метеоспостереження, аби у теплу пору року частину уроків проводити просто неба.

Пришкільну територію вже розчистили від кущів та іншого самосіву, викорчували старі пеньки, а днями працівники Комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді розпочали роботи щодо вирівнювання площадки, на якій планують у майбутньому обладнати навчальний простір.

Керівник Комунального підприємства Михайло Котов зазначив, що силами комунальників проведуть вирівнювання ґрунту, аби згодом територію можна було засіяти травою.