Центр партнерства та розвитку дитини створять у Підгайцівському ліцеї

Дата: 10.09.2021 19:18

У конкурсі громадських ініціатив «Бюджет участі 2021» Підгайцівської сільської ради одним із переможців став проект під назвою «Наздогнати мрію» – центр партнерства та розвитку дитини.
До складу ініціативної групи людей, які працювали над ідеєю увійшло 32 активних мешканців громади з сіл Підгайці, Струмівка, Борохів, масиву Діброва. Активісти виграли 100000 гривень для створення центру партнерства та розвитку дитини на базі Підгайцівського ліцею, який облаштують у приміщенні актової зали. Його призначення – стати творчим майданчиком для:
•    задоволення потреб у творчій та соціальній реалізації;
•    стимулювання інтересу до духовної, культурної світової і вітчизняної спадщини;
•    сприяння змістовному дозвіллю дітей та молоді;
•    підвищення іміджу навчального закладу як культурного, освітнього, інформаційного, дозвільного центру;
•    створення умов для проведення форумів, конференцій, концертів, лекцій, майстер-класів;
•    створення публічного простору для самоорганізації молодої активної спільноти та проведення профорієнтаційної роботи серед молоді;
•  створення умов для організації та проведення семінарів, тренінгів, воркшопів, практикумів та лекцій на теми актуальні для молоді;
•    створення публічного майданчику для відкритого соціального діалогу шляхом проведення обговорення  проблем та дитячо-юнацьких потреб;
•    розвиток культурних та соціальних проектів молоді;
•    підвищення рівня соціально-психологічного задоволення молоді життям у громаді;
•    надання додаткових культурно-освітніх послуг.
В ході реалізації проекту буде закуплено все необхідне обладнання та оснащено центр повним комплектом аудіо, відео, світлової апаратури, комп"ютерної техніки, вмебльовано, підключено до швидкісної мережі інтернет, покращено естетичний вигляд зали та створено нові локації для музею історії села, експозиції фотогалереї усіх випусків навчального закладу.
Користь від реалізації ініціативи будуть мати не лише учні, а їх у ліцеї майже 1000, а й педагогічний колектив, батьки, мешканці громади.
Вартість проекту становить 114300 грн, з яких кошти місцевого бюджету складають 100000 грн та кошти ініціативної групи 14300 грн.
Дана ініціатива реалізується на перспективу, що допоможе залучати молодь до активного, здорового способу життя і цікавого, успішного навчання, розширить можливості спілкування та реалізації креативних ідей. Ініціаторами написання проекту є вчителі Підгайцівського ліцею Вікторія Ліщинська та  Інна Мельничук.