Триває реконструкція вуличного освітлення у Хорлупах та Пальче

Дата: 09.09.2021 18:46

У Хорлупівському старостинському окрузі підрядник планує завершити усі роботи з реконструкції вуличного освітлення до кінця вересня. В обох селах вже встановили електроопори: 23 - у Хорлупах та 14 – у Пальче. Наразі триває монтаж ліній електропередач, про що повідомив заступник сільського голови Леонід Гроголь.

Посадовець зазначив, що згідно проекту, на вулиці Зеленій та вулиці Миру у селі Хорлупи до мережі під'єднають 36 електроощадних LED-світильників з автоматичним управлінням та захистом від перенапруги. У селі Пальче освітлять вулицю Лісну та продовжать роботи на вулиці Перемоги, де залишилась неосвітленою частина вулиці.

Також кілька світильників встановлять на електроопорах по вулиці Садова. Освітлення на вулицях вмикатиметься та вимикатиметься автоматично, без втручання людей, незалежно від часу доби, оскільки інформацію про світловий день передаватимуть фотодатчики, які реагуватимуть на хмарність, сутінки та світанок.

"У селі Хорлупи на День старостинського округу ліхтарі увімкнули у тестовому режимі, аби перевірити як спрацює система. Місцеві мешканці  - були у захваті",- зазначає Леонід Гроголь.

Сподіваємось, багаторічна проблема з освітленням у цих селах зникне надовго.