Малюнки на стінах рідної школи залишаться в пам'яті назавжди

Дата: 07.09.2021 16:04

Школа!! Місце, з яким асоціюються мабуть одні з найприємніших та цікавіших, деколи найромантичніших спогадів із життя людей – колишніх школярів.

Згідно сучасних реформаторських змін - ліцеї та гімназії, в минулому ЗОШ, але рідні стіни завжди асоціюються не лише з знаннями, друзями, вчителями, класними керівниками.

Часто у пам’яті лишаються якісь фрагменти, прості малюнки на стінах чи чудернацькі скульптурки, які щоденно перед очима, які «на позитиві»!!!

Такі прості речі, деколи здаються не надто важливими, але вони створюють той затишок, атмосферу у рідному навчальному закладі.

Педагогічні колективи шкіл Підгайцівської громади творчо та з душею підходять до забезпечення не лише навчального процесу, а й закладають перші цеглинки в естетичних вподобаннях учнів.

Такі витвори у виконанні місцевих вчителів малювання, трудового навчання чи просто талановитих активних людей можна зустріти майже у кожному закладі:

Підгацівський ліцей:

Лищенський ліцей:

Борохівська гімназія:

Хорлупівська гімназія:

Піддубцівський ліцей:

На сьогодні освітній заклад покликаний навчити не лише рахувати, писати, читати, розуміти точні науки, бути обізнаним у гуманітарній сфері, а й плекати прагнення до прекрасного!!!!