Хорлупи та Пальче гучно відзначили День старостинського округу. ФОТО

Дата: 06.09.2021 13:37

5 вересня відбулось свято Хорлупівського старостинського округу.

Місцеві активісти разом із старостою Василем Грудіком вирішили облаштувати креативну сцену з піддонів, яку самі виготовили та вчепили банер з написом «Підгайцівська громада Сила в об'єднанні!!!». Аби здійснити задумане, збирали використані дерев'яні піддони заздалегідь.

Святкування Дня Хорлупівського старостинського округу розпочали урочистим концертом за участі гостей з інших старостатів та аматорських колективів «Хорлупівська перлина», клубу с. Пальче, місцевих шкіл та садочків.

Зі сцени лунали щирі вітання зі святом від заступників сільського голови: Леоніда Гроголя, Валентина Приходька, старости Василя Грудіка.

Справжніми подарунками та потіхою для присутніх стали виступи: аматорського ансамблю народної пісні «Терниця» із села Веснянка, "Горлиці" - з Романова, чоловічого вокально-естрадного тріо "Жайвір", вокально-естрадного квартету "Браво" -  з Борохова, які зібрали овації серед присутніх гостей.

Під час святкування дружньо та патріотично всіма присутніми аматорськими колективами та гостями свята, з ініціативи заступника сільського голови Валентина Приходька, було виконано композицію «Волинь моя».

Посадовець потішив присутніх і піснею у власному виконанні, під акомпанемент гітари лунала композиція «Тече вода».

КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» підготував для учасників святкування, також: безпрограшну лотерею, бульбашкове шоу, аквагрим, анімаційну програма для дітей.

Щоб весело було всім, як то кажуть «від малого до старого», передбачили козацькі забави.

Знані волинські козаки варили просто неба в казані куліш та частували ним гостей.

Драйвовою та довгоочікуваною для молоді виявилася святкова дискотека.