5 вересня відбулось свято Хорлупівського старостинського округу.

Місцеві активісти разом із старостою Василем Грудіком вирішили облаштувати креативну сцену з піддонів, яку самі виготовили та вчепили банер з написом «Підгайцівська громада Сила в об'єднанні!!!». Аби здійснити задумане, збирали використані дерев'яні піддони заздалегідь.


Святкування Дня Хорлупівського старостинського округу розпочали урочистим концертом за участі гостей з інших старостатів та аматорських колективів «Хорлупівська перлина», клубу с. Пальче, місцевих шкіл та садочків. 


Зі сцени лунали щирі вітання зі святом від заступників сільського голови: Леоніда Гроголя, Валентина Приходька, старости Василя Грудіка.


Справжніми подарунками та потіхою для присутніх стали виступи: аматорського ансамблю народної пісні «Терниця» із села Веснянка, "Горлиці" - з Романова, чоловічого вокально-естрадного тріо "Жайвір", вокально-естрадного квартету "Браво" -  з Борохова, які зібрали овації серед присутніх гостей.


Під час святкування дружньо та патріотично всіма присутніми аматорськими колективами та гостями свята, з ініціативи заступника сільського голови Валентина Приходька, було виконано композицію «Волинь моя».


Посадовець потішив присутніх і піснею у власному виконанні, під акомпанемент гітари лунала композиція «Тече вода».


КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» підготував для учасників святкування, також: безпрограшну лотерею, бульбашкове шоу, аквагрим, анімаційну програма для дітей.


Щоб весело було всім, як то кажуть «від малого до старого», передбачили козацькі забави. 


Знані волинські козаки варили просто неба в казані куліш та частували ним гостей.


Драйвовою та довгоочікуваною для молоді виявилася святкова дискотека.