Вітаємо з Днем підприємця України

Дата: 04.09.2021 15:56

Підприємці, бізнесмени та бізнесвумен — особлива ланка суспільства, надзвичайно важлива, адже ці люди безпосередньо беруть участь у формуванні економічного ладу, наповнюють, як платники податків, бюджети різних рівнів, є соціально-відповідальними на своїх територіях, підтримують місцеві ініціативи, зменшують рівень безробіття та продукують усім необхідні товари й послуги.

І у першу неділю вересня ми віддаємо належне усім підприємцям Підгайцівської територіальної громади та України загалом. У цей святковий для вас день бажаємо благополуччя, добробуту, розвитку бізнесу та везіння у ризикових справах.

І сьогодні хочемо відзначити найкращих платників податків ПДФО (за період 2021 року):

1. СП ТОВ «Модерн Експо» - 32,3 млн.
  2. ТОВ «Тигрес» - 6,2 млн.
  3. «Епіцентр К» - 3,9 млн.
  4. ТОВ «А-ТЕРА» - 3,7 млн.

А серед платників фіксованого сільськогосподарського податку слід згадати: СГ ТОВ «Романів», СГ ТОВ «Лище», СГ ТОВ «Серпанок», СФГ «Золота Нива».

Також дякуємо всім представникам бізнесу, які беруть активну участь у житті громади.

Бізнес, влада і громада – це три постулати хорошого ефективного розвитку будь-якого суспільства. Від злагодженої взаємодії та спільного бачення яких, залежить подальший розвиток громади та наш добробут.

Отож, щиро вітаємо та сподіваємось і надалі на плідну співпрацю.