Як не дивно, але до приміщення ФАПу в с. Романів не була підведена вода. В Підгайцівській сільській раді дізналися про це від старости Віктора Ковжука та вирішили облаштувати внутрішнє водопостачання холодної та гарячої води, адже це не лише вимога часу, а й покращення умов для надання медичних послуг.

Валентина Оліянчук фельдшеркою у Романові працює два роки. Каже, що обслуговує 860 пацієнтів, а ще поруч села Новокотів, Ботин та Верхівка.

Лікарка тішиться, що нарешті у ФАПі буде тепла вода і сподівається, що ще вдасться замінити у кабінетах «вагонку» на керамічну плитку, привести до ладу сусідні кабінети.

Днями тут проклали труби водопостачання та каналізації, встановили бойлер, замінили рукомийники та унітаз.

Приміщення ФАПу – просторе, має чимало кімнат. Раніше тут мав практику стоматолог, речі якого досі зберігаються в одному із кабінетів.

"Ми бачимо, як розвиваються наші села, як зростає кількість мешканців. Щороку запит на появу у селах аптек, перукарень або інших закладів сфери послуг – зростає", - розповів заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Аби заявлялись підприємці, які готові будуть надавати різного роду послуги, потрібно мати вільні приміщення, які через аукціон на Prozorro можна пропонувати в оренду, пояснює посадовець.

Леонід Гроголь звертає увагу на те, що інвестувати та покращувати умови у приміщеннях, які на балансі сільської ради або комунальних закладів, просто необхідно. Таким чином, буде можливість розвивати малий та середній бізнес в громаді, наповнювати бюджет податками, створити нові робочі місця і найголовніше - підвищити якість життя сільського населення.

"Як на мене, у цьому році потрібно виготовити проєктно-кошторисну документацію на ремонт приміщень Романівського ФАПу та передбачити кошти на ремонтні роботи у бюджеті 2022 року.  Звісно усі ці рішення має підтримати депутатський корпус Підгайцівської сільської ради, тому на найближчій сесії плануємо розглянути пропозицію розробки документації, а далі будемо орієнтуватися по ситуації", - інформує заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.