У Підгайцівській громаді запрошують на свято ще в одному старостинському окрузі

Дата: 03.09.2021 15:29

У селах Хорлупи та Пальче готуються до відзначення Дня старостинського округу. Свято запланували на неділю 5 вересня.

Місцеві активісти вирішили облаштувати креативну фотозону у вигляді напису «Я люблю Хорлупи», самі виготовили літери, закріпили арматурою та пофарбували. Аби здійснити задумане, закупили матеріали за свій кошт.

Про це розповів заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

У програмі святкування Дня Хорлупівського старостинського округу, яке розпочнеться о 15.00 у неділю 5 вересня – концертна програма за участі аматорських колективів, безпрограшна лотерея, бульбашкове шоу, аквагрим, анімаційна програма для дітей, козацькі забави, частування та куліш, святкова дискотека.