Оголошення про скликання десятої чергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 02.09.2021 11:39

Десята чергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання

відбудеться 15 вересня 2021 року о 14:00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради за адресою: с. Підгайці вул. Шкільна, 30, зала засідань

Порядок денний сесії:

1. Про затвердження порядку денного чергової десятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про розгляд депутатських запитів.
  3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Підгайцівської сільської ради за підсумками І-го півріччя 2021 року.
  4. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2021рік» від 24.12.2020 №3/7.
  5. Про затвердження розпоряджень сільського голови прийнятих в міжсесійний період.
  6. Про надання дозволу на розроблення детального плану території.
  7. Про надання дозволу на затвердження детального плану території.
  8. Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
  9. Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.
  10. Про надання дозволу на розроблення проекту  відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва.
  11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
  12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  13. Про затвердження технічної документації із  землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі в приватну  власність.
  14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється.
  15. Про оренду земельних ділянок.
  16. Про надання дозволу на розроблення нормативно – грошової оцінки земельної ділянки.
  17. Про надання дозволу на затвердження нормативно – грошової оцінки земельної ділянки.
  18. Про надання дозволу на розроблення  технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.
  19. Про надання дозволу на розроблення технічної  документації щодо поділу (об’єднання) земельної ділянки комунальної власності.
  20. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки комунальної власності.
  21. Про надання дозволу на виготовлення паспорта прив’язки тимчасової споруди.
  22. Про присвоєння назв вулицям на території Підгайцівської сільської ради.
  23. Про надання дозволу на переведення садового будинку у житловий.
  24. Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність (цільове призначення якої змінюється).
  25. Про надання дозволу на коригування генерального плану с. Гаразджа.
  26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок водного фонду в межах населених пунктів с. Крупа та с. Липини Луцького району, з метою продажу права оренди.
  27. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації на поточний середній ремонт вул.. Кривоноса в с. Липини. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації на будівництво закладу загальної середньої освіти в с. Гаразджа Луцького району Волинської області.
  28. Про надання дозволу на виготовлення проектно – кошторисної документації на капітальний ремонт приміщення  ФАПу  в с. Романів Луцького району Волинської області.
  29. Про внесення змін до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Підгайцівської сільської ради на 2021-2022 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 17.02.2021 №5/2.
  30. Про закриття логопедичного пункту Підгайцівської сільської ради.
  31. Про введення додаткових годин для гурткової роботи на базі ЗЗСО.
  32. Про надання дозволу на проведення будівельних робіт.
  33. Про перейменування навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня – дошкільний заклад» села Пальче Ківерцівського району Волинської області у Пальченська гімназія Підгайцівської сільської ради Луцького району Волинської області та затвердження нової редакції статуту.
  34. Про затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області».
  35. Про затвердження Положення про проведення конкурсу на посаду керівника (директора) комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Підгайцівської сільської ради Волинської області».
  36. Про затвердження нової редакції Статуту Лищенського ліцею Підгайцівської сільської ради.
  37. Про надання дозволу на проведення тренувань з мотокросу на території Підгайцівської сільської ради.
  38. Про надання дозволу на розроблення схеми організації дорожнього руху.
  39. Різне.