Вітаємо з початком нового навчального року

Дата: 01.09.2021 12:24

Свято 1 вересня завжди залишається в пам’яті кожної людини. Хтось асоціює його зі шкільними роками, комусь більше запам’ятались роки навчання у виші.

Молодий вчитель, можливо, більше хвилюється, коли сам вперше йде на свій власний урок. Втім, 1 вересня це всенародне свято, адже тільки завдяки знанням людина досягла сучасного розвитку.

Перший дзвоник пролунав сьогодні у всіх школах громади. У Підгайцівському ліцеї він запросив майже 1000 школярів до нових знань, до стін рідного "Храму науки".

Отже, з нагоди Дня знань щиро вітаємо усіх з початком навчального року. Бажаємо педагогічним колективам, школярам, батькам міцного здоров’я, віри у власні сили та відвертого прагнення до нових знань й досягнень, адже це наша сила та впевненість у майбутньому розвитку!