У Борохові відсвяткували День старостинського округу. ФОТО

Дата: 30.08.2021 15:23

28 серпня у с. Борохів святкували вже традиційне для Підгайцівської громади свято - День старостинського округу.

На свято завітали Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, заступники сільського голови Леонід Гроголь, Олександр Бляшук, депутат Світлана Зінкевич, місцевий священнослужитель, мешканці.

Юрій Семенюк передав вітання присутнім від колективу сільської ради, депутатського корпусу і побажав радіти життю. «А ми будемо робити все для того, щоб розбудовувати села старостату та громади вцілому», - зазначив очільник громади.

Староста Катерина Маннонова вручила відзнаку Чижу Богдану, який переміг у конкурсі караоке, під час святкування дня Підгайцівської громади.

Мешканці та гості заходу отримали величезне задоволення від перегляду концерту аматорських колективів, які вражали своїми талантами.

У програмі також передбачили розваги для дітвори :аніматорів, аквагрим, бульбашкове шоу й надувну гірку.

Та по справжньому запалив і здивував глядачів виступ СК "Герць" козацьке бойове мистецтво!

Кожен присутній мав змогу взяти участь у безпрограшній лотереї та отримати на згадку корисний у господарстві подарунок.
Мешканців та гостей свята частували грибною юшкою та смаколиками від місцевих господинь.

Староста округу Катерина Маннонова прокоментувала захід: «Я знову змогла переконатись, які у нас неймовірні люди!! Святкування дня Борохівського старостинського округу пройшло на максимальній потужності з феєричною атмосферою. У нас був аншлаг в залі під час концерту.  Гостей пригощали смачною грибною юшкою, випічкою та солодощами, господині постарались так щоб вистачило усім».

Посадовиця подякувала місцевим підприємцям, активістам та всім небайдужим людям, які долучились до організації святкування. «Окремо хочу відзначити Борхівську гімназію за кенді бар, садочок с. Борохів за дуже активну участь» - зазначила староста.

Надвечір молодь, і не тільки, запалювали на дискотеці за участі сольних виконавців - Богдана Чижа та Юлії Собуцько.

Святкова дискотека підняла настрій усім хто був присутнім і стала веселою родзинкою дійства. «Встояти на місті було неможливо - прокоментувала Катерина Маннонова, - до наступного року, Борохівский старостинський округ, тепер я знаю, що ми вміємо відпочивати на усі сто!!»