Підгайцівську ТГ відвідав представник ОБСЄ

Дата: 27.08.2021 13:34

27 серпня відбулась робоча зустріч заступника сільського голови Олександра Бляшука зі спостерігачем моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) Пітером Тороком. Мета візиту полягала в моніторингу безпекової ситуації на місцях, політичної динаміки, досягнень в процесі реформи децентралізації.

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо особливостей місцевого самоврядування порівняно зі столичним регіоном. Особливу увагу звернули на проблему забезпечення громади додатковими поліцейськими офіцерами та стан злочинності в межах сіл Підгайцівської сільської ради, стан впровадження системи відео нагляду в Громаді. Також обговорили наповненість місцевого бюджету, чисельність певних груп населення, зокрема внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО.