З нагоди 30-ї річниці Незалежності України на місцевому стадіоні с. Підгайці 25 серпня відсвяткували День громади. Не дивлячись на дощову погоду, яка внесла корективи, свято було велелюдним.


На гостину завітали: перший заступник та заступник голови РДА Олександр Озінович і Валентина Рижук та представники духовенства.

Сільський голова Юрій Семенюк зазначив, що ми сьогодні у такому масштабі вперше святкуємо День громади, адже до складу входить 20 населених пунктів.

Зі сцени очільник привітав всіх присутніх із 30-ю річницею Незалежності України, з Днем громади, вшанував героїв та загиблих воїнів. «Ми переможемо, Україна буде процвітати, буде заможною Європейською країною», - сказав Юрій Семенюк та  побажав, щоб у серцях мешканців, у їх сім’ях завжди світило сонце та жила суверенна і єдина Україна.

Впродовж свята зі сцени лунали щирі вітання від заступників сільського голови: Леоніда Гроголя, Валентина Приходька, Олександра Бляшука, які вручали місцеві відзнаки для кращих з кращих працівників сфери освіти, культури, медицини та переможцям конкурсів.

Кожен старостівський округ приїхав зі своїм кошем – спеціально облаштованою локацією та частуваннями.

Всі села представили власні надбання у художній самодіяльності та показали свою унікальність у великій Підгайцівській громаді.

«Ми хотіли показати нашу культуру, наших виконавців, аматорів сцени. Адже, ми маємо ким і чим пишатися не лише в межах району, а й на теренах усієї України», - зазначила Тетяна Ковжук директорка КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту».

«Щоб об’єднати усіх жителів нашої громади, ми записали відео-презентації та привітання відомих особистостей кожного старостівського округу, які транслювалися під час концерту».

Цікаву розважальну програму підготували для найменших мешканців та гостей громади.

Дітей веселили аніматори, дивували кріо шоу з чудернацькими експериментами, наносили аквагрим, демонстрували бульбашкове шоу.

Для всіх присутніх провели конкурс караоке, переможці якого отримали грошові сертифікати.  

І яке ж свято без традиційного українського куліша, який цьогоріч приготували та пригостили присутніх Леонід Гроголь та Світлана Зінкевич.

Подарунком до свята були виступи Заслуженого народного ансамблю пісні та танцю України «Колос» та гурту «Давня казка».

Драйвовою та довгоочікуваною для молоді виявилася святкова дискотека за участі «Get Lucky» cover band.