Захоплення, патріотичний дух та безмежні овації, таким був Святковий концерт до 30 - річчя Незалежності України у с. Липини 22 серпня.

«Україна є! Україні бути!», - під таким гаслом розпочалися святкування до Дня Незалежності України. Хвилиною мовчання в будинку культури вшанували пам’ять всіх героїв, що впродовж століть віддали свої життя за Україну, люди схилили голови перед її мужніми синами, що загинули за свою незалежну державу. 

До присутніх зі сцени з вітальними словами, словами глибокої шани до захисників, героїв України та любові до України зверталися заступники сільського голови Леонід Гроголь, Валентин Приходько та староста Олександр Куць.


Концертно-розважальна програма включала номери творчих колективів та окремих виконавців будинку культури с. Липини, зокрема соло-танець «Незламна» у виконанні Коренєвої Анни, пісню «Україна – це ми» у виконанні Софії Лупашко та дитячого танцювальногоий ансамблю «Дивограй» (керівник – Руслан Горохоль). Талановитих виконавців Ігоря Баранюка, Софію Бусел, дует «Жива пісня» глядачі зустрічали захопливими поглядами та проводжали гучними оваціями. 


Всіх присутніх приємно дивували та тішили виступи: танцювальних та вокальних ансамблів «Дивограй», «Рушничок», «Кралечки», «Лебідонька» та інших неперевершених артистів.


Святкову програму підготували Ніла Баранюк та Руслан Горохоль.
Тепло зустріли глядачі виступи Заслуженого народного ансамблю пісні та танцю України «Колос» (художній керівник та головний балетмейстер – Ігор Степанюк, керівник хору та диригент – Ая Ковальчук, керівник оркестру – Роман Некоз).


Продовжили святкову програму з нагоди 30 - річчя Незалежності України знадвору, де для всіх присутніх провели караоке.

Для наймолодших учасників святкування  підготували анімаційну програму, яка включала розваги з аніматорами, аквагрим та бульбашкове шоу. 

Драйвовою та довгоочікуваною для молоді виявилася святкова дискотека за участі DJ DMC Salvador.

За деякі колоритні фото дякуємо Дарині Поліщук: https://www.facebook.com/dariya.polischuk.5