Підгайцівська громада долучилася до обласних святкувань 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 25.08.2021 12:14

Підгайцівська громада долучилася до виставки короваїв «Волинським короваєм рідну землю величаєм», яку з нагоди 30-ї річниці незалежності України влаштувала Волинська обласна державна адміністрація у холі Волинського обласного драматичного театру.

Зі слів заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходька, коровай, який презентував громаду, спекла кондитерка із села Підгайці Наталія Поліщук.

Разом з тим, усі територіальні громади Волині на сцені театру вражали глядачів колоритними фольклорними піснями, традиційними костюмами та танцями.

Окрасою святкової програми став виступ Заслуженого народного ансамблю пісні та танцю України «Колос» Підгайцівської громади.