У Підгайцівській громаді започаткували  гарну традицію - проводити велопробіг до Дня Державного Прапора України.


Всіх мешканців громади та гостей закликали до такого патріотичного дійства у Підгайцівській сільській раді, колектив якої також взяв участь у заході.

Сільський голова Юрій Семенюк урочисто відкрив велопробіг «Сила в об’єднанні», побажавши всім учасникам показати гарні результати.

Жовто-блакитний стяг урочисто був піднятий під звуки Гімну України.

Спортсмени та велолюбителі одягнули брендовані футболки з логотипом громади. Велосипеди також прикрасили українськими прапорцями та великими стягами.


Проїхати на велосипеді наймальовничішими куточками Підгайцівської громади з Державним Прапором України виявили бажання і дорослі , і молодь, і дітки.

У кожному населеному пункті, через який пролягав веломаршрут, лунав гімн України, а вело колона збільшувалася!

До велопробігу долучилося багато місцевих мешканців, депутати, керівництво громади.

Учасники могли на вибір подолати всю дистанцію або ж приєднатися до велоколони у своєму населеному пункті.

Маршрут пролягав через села Підгайці, Лище, Воротнів, Верхівку,  Романів,  Хорлупи,  Звірів,  Піддубці,  Борохів,  Липини. Загалом у заході взяли участь понад 140 мешканців Підгайцівської громади та гостей.


Супроводжували учасників велопробігу поліція та медики.


У кінцевому пункті призначення - селі Липини, всіх патріотів, які подолали дистанцію привітав зі святом Дня Державного Прапора та подякував за витривалість заступник сільського голови Леонід Гроголь. «Це було надзвичайно патріотично, чудово та дружно»- зазначив посадовець.

З Днем Державного Прапора, громадо! Наша сила - в об’єднанні!