Результати онлайн-конкурсу фотографій «Я тут живу» до Дня Підгайцівської громади

Дата: 23.08.2021 06:49

Голосування за конкурсні роботи онлайн-конкурсу фотографій «Я тут живу», приуроченого до Дня Підгайцівської громади тривало до 23.08.2021 року. У різних вікових категоріях було представлено 23 фотографії, чиї автори змагалися за призові місця. Таким чином, ми отримали наступні результати за кількістю вподобайок, які залишили люди на сторінці Підгайцівської територіальної громади у фейсбук.

Перша Молодша група:

1. Рубан Маргаритка,  3 роки, с. Борохів, «Шумлять, колишуться хліба, як хвиля в морі грається. Моя заквітчана земля до сонця усміхається….» - 498 вподобайок.
  2. Пашко Софія, 4 роки. «Ми з бабусею візьмемо ниточки…».- 88 вподобайок.

Друга Молодша група:

1. Ковальчук, 10 років, с.Вишнів.  «Боже Отче - життя наших дітей, збережи їх у здоров'ї, захищай від зла, аби вони могли зростати на Твою славу і нашу радість» – 565 вподобайок.
  2. Гапонюк Ольга, 10 років, с. Пальче. «Храм науки» – 204 вподобайки.
  3. Цитар Соломія, 7 років, с. Вишнів, «…Така краса, висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори…» – 140 вподобайок.

Середня група:

1. Мазурчак Вікторія, 12 років, с. Звірів, «Кожен день – це неповторна мить» – 366 вподобайок.
  2. Приходько Софія, 13 років, С.Лище, «Наближення грози» – 157 вподобайок.
  3. Вітковська Тетяна, 13 років,  с.Пальче,  «Мить життя» – 153 вподобайки.

Старша група:

Грудік Яна – Марія, 16 років,  с.Хорлупи, «Ой на Івана, ой на Купала» – 63 вподобайки.

Вітаємо всіх учасників, дякуємо за вашу активну громадянську позицію та запрошуємо до урочистого нагородження 24 серпня на території стадіону с. Підгайці під час святкування 30-ї річниці Незалежності України та Дня Підгайцівської громади, початок о 14.00.