Результати онлайн-конкурсу відеороликів «Подорожуємо Україною» до 30 –ї річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2021 05:46

Шановні мешканці громади!

Ось і закінчився такий неймовірно позитивний та креативний онлайн - конкурс відеороликів «Подорожуємо Україною», приурочений до 30 –ї річниці Незалежності України. Голосування за конкурсні роботи тривало до 23.08.2021 року.

У різних вікових категоріях була представлена різна кількість робіт, які змагалися за призові місця. Таким чином, ми отримали наступні результати за кількістю вподобайок, які залишили люди на сторінці Підгайцівської територіальної громади у фейсбук.

У віковій категорії 9-13 років 1 місце здобули учні 6 класу школи с. Романів «Подорож Прикарпаттям» - 40 вподобайок.

У віковій категорії 14 – 18 років 1 місце отримали Грудік Яна-Марія та Грудік Владислав «Віртуальна подорож у село приймаків» - 38 вподобайок.

У віковій категорії від 18 років, місця розподілились наступним чином:

1. Чиж Катерина та Гундер Андрій з с. Брохів, Пісня «Україна» - 202 вподобайки.
  2. Мельничук Ольга,  Сікора Наталія з с. Лище, відео про спільні подорожі з колективом - 43 вподобайки.
  3. Вовк Мар‘яна, с. Хорлупи «Стежками ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ» - 30 вподобайок.

Вітаємо всіх учасників, дякуємо за вашу активну громадянську позицію та запрошуємо до урочистого нагородження 24 серпня на території стадіону с. Підгайці під час урочистого святкування 30-ї річниці Незалежності України та Дня Підгайцівської громади, початок об 14.00.