Запрошуємо на святкування Дня Підгайцівської громади

Дата: 21.08.2021 21:37

Шановні мешканці Підгайцівської громади та гості!

З нагоди 30-ї річниці незалежності України та дня Підгайцівської громади  запрошуємо Вас на святкування, яке розпочнеться 24 серпня о 14.00 на території стадіону с. Підгайці.

Для довідки. Підгайцівська територіальна громада в сучасному вигляді вперше святкуватиме День громади. Нині до складу громади входять 20 населених пунктів:

Підгайці - центр, Борохів, Ботин, Верхівка, Веснянка, Вишнів, Воротнів, Гаразджа, Діброва, Звірів, Крупа, Липини, Лище, Новокотів, Олександрія, Пальче, Піддубці, Романів, Струмівка, Хорлупи.

Обєднання громади відбувалося у три етапи:

1. У 2018 році - об’єднання сільських рад (згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»): Підгайцівської, Лищенської.

2. У січні 2020 року приєдналася Романівська сільська рада (згідно Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»).

3. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 року № 708-р затверджено в складі Підгайцівської ТГ Борохівську (Ківерцівський район), Звірівську (Ківерцівський район), Липинську, Піддубцівську, Хорлупівську (Ківерцівський район) територіальні громади.

25 жовтня 2020 року відбулися вибори Підгайцівського сільського голови та 26 депутатів Підгайцівської сільської ради VIII скликання.

Пропонуємо Вашій увазі програму святкування.