Вітання сільського голови з Днем Незалежності України та Днем Державного Прапора України

Дата: 21.08.2021 09:26

Шановні мешканці громади!

Від імені Підгайцівської сільської ради,  виконавчого комітету та від себе особисто вітаю Вас з 30-ю річницею  Незалежності України та Днем Державного Прапора!

У ці дні ми відзначаємо не просто день народження країни та День Державного Прапора, а й свято Підгайцівської територіальної громади.

Найдорожчою для всіх нас є державна незалежність, про яку мріяло не одне покоління українців, за яку віддали свої життя тисячі героїв, а сьогодні їх нащадки теж відстоюють нашу Батьківщину на Сході України.

Хочу насамперед привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які були та зараз знаходяться на передовій, захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України.

Зичу всім вам міцного здоров’я, віри в себе і в Україну, творчої наснаги, невичерпної енергії та оптимізму, миру й радості, упевненості у завтрашньому щасливому дні! Нова доба відкриває нові можливості та перспективи для кожного з нас. Наша мета – сильна, заможна і процвітаюча Україна!

Запрошую спільно відвяткувати цю подію 24 серпня на території стадіону с. Підгайці, початок об 14.00.