Пріоритети 2021 року у роботі бібліотек Підгайцівської територіальної громади

Дата: 19.08.2021 12:43

18 серпня у КЗ «Центральна публічна бібліотека» Підгайцівської сільської ради для працівників бібліотек-філій проведено семінар-нараду «Пріоритети 2021 року у роботі бібліотек».

Відкрила семінар директор закладу Валентина Герлінська, яка в своєму виступі окреслила основні пріоритети діяльності, познайомила бібліотечних фахівців з тезами Стратегії розвитку читання на 2021–2025 роки «Читання як життєва стратегія», ініційовану Міністерством культури та інформаційної політики України та детальніше зупинилася на просуванні читання книг для жителів Підгайцівської ТГ.

Для належного забезпечення роботи бібліотечних філій, Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради закупив всю необхідну канцелярію, журнали для обліку книжкового фонду, ведення сумарного та інвентарного книжкового фонду, читацькі формуляри.

Учасники семінару обмінялися досвідом, отримали рекомендації, професійні поради щодо створення позитивного іміджу бібліотеки у громаді, формування і використання, збереження бібліотечних фондів та проведення цікавих, змістовних заходів дозвілля для дітей під час літніх канікул.

В роботі семінару взяв участь заступник підгайцівського сільського голови – Валентин Приходько, який у формі діалогу поспілкувався з бібліотекарями та дав відповіді на хвилюючі їх запитання. Посадовець подякував працівникав за сумлінну працю, ініціативність у залученні мешканців до активної громадянської позиції та патріотичне виховання молоді, заактивну участь у житті громади.

Валентина Герлінська зауважила, що вцілому семінар був корисним з точки зору набуття та подальшого використання отриманої інформації у роботі з читачами.