У Гаразджі ремонтують дорогу по вулиці Джерельна

Дата: 18.08.2021 11:31

Дорогу, яку шукали журналісти та активісти за допомогою Google maps– і чомусь знайшли її в іншому місці, ремонтують і мають завершити до кінця вересня.

Проєкт на ремонт дороги, після приєднання села Гаразджа до Підгайцівської громади восени 2020 року, передали із Піддубцівської сільської ради.

Зі слів заступника Підгайцівського сільського голови Олександра Бляшука, на сьогодні більша частина робіт на Джерельній виконана, враховані побажання мешканців прилеглих домогосподарств, адже аби пришвидшити процес ремонту вулиці, вони навіть придбали частину бруківки за власний кошт.

«Початку робіт мешканці вулиці чекали кілька років – і лише цього року кошти на ремонт дорожнього полотна знайшли у місцевому бюджеті, але вже Підгайцівської громади», - зазначив посадовець.

Відкриті торги на платформі Prozorro завершились 27 липня 2021, підрядник, який переміг, освоїть на ремонт дороги 1 210 304 гривень.

Згідно з технічним завданням, роботи включатимуть улаштування дорожнiх корит, основ із щебенево-піщаної суміші, виправлення профiлю основ, улаштування покриття із бруківки та планування площ.

Дорожнє полотно укріплюють вздовж узбіч бетонною сумішшю, яку згодом частково демонтують. Для набуття належного естетичного вигляду дорогу підсиплять грунтом.

Поточний ремонт вулиці Джерельна мають завершити до 30 вересня 2021 року. Гарантійний строк експлуатації об'єкта становитиме три роки.