Ініціативна молодь Підгайцівської громади визначилась з ідеєю малюнку для участі в національній Арт-події #МолодьinUA

Дата: 17.08.2021 11:11

Ініціативні молоді люди з різних куточків громади зібралися 16 серпня в будинку культури с. Підгайці, щоб прийняти участь в публічних обговореннях своєї арт-ідеї.

Студенти, школярі, художники, громадські активісти та представники проєктного відділу Підгайцівської сільської ради радились, що малювати 24 серпня в 30-ту річницю Незалежності України на  власному унікальному полотні.

Спільний малюнок має показати здобутки незалежної України та виразити своє бачення напрямку, в якому потрібно діяти, щоб побудувати країну мрії, засновану на цінностях, важливих для молодих українок та українців.

Всі висловлені ідеї безумовно були креативними, цікавими, мали не лише патріотичне спрямування, а й враховували місцеві унікальні речі, що дали б змогу ідентифікувати Підгайцівську громаду на великому цифровому полотні.

Молодь загорілася ідеєю намалювати щось неймовірне та увійти у склад фіналістів конкурсу #МолодьinUA, в  результататі якого вся Україна обере 3 найкращі малюнки, адже саме їх згодом відтворять у мурали в громадах - переможцях.

З метою захисту ідеї від плагіату, ми не будемо розголошувати її суть, але згодом всі бажаючі зможуть долучитись до її реалізації під час створення спільного малюнку та внести свої унікальні пропозиції та бачення.

Це буде щось неймовірне. Ми зробимо це разом 24 серпня у 30-ту річницю Незалежності України, в День Підгайцівської територіальної громади.