Команди Підгайцівської громади гідно виступили на обласних змаганнях з  пляжного волейболу

Дата: 09.08.2021 16:11

Команди Підгайцівської сільської ради 8 серпня 2021 року в м. Луцьку взяли участь у обласних спортивних змаганнях з пляжного Волейболу, організованих ГО "ВОЛИНСЬКА ТО ВФСТ "КОЛОС".

За результатами напружених та емоційних змагань збірна Підгайцівської громади у складі: Обертась Сергій, Козак Денис, Ліщина Андрій здобула почесне 5 місце.

Команда Лищенського старостинського округу у складі: Гупало Юрій, Мельничук Олександр, Осадчук Андрій опинилися на 6 місці серед 12 команд-представників територіальних громад Волині.

Тож вітаємо всіх наших спортсменів із вдалою участю у змаганнях, бажаємо невичерпної енергії, натхнення та наснаги у підкоренні нових спортивних висот!