У Підгайцівську сільську раду сьогодні завітала делегація з Німеччини

Дата: 09.08.2021 15:31

З метою налагодження партнерських відносин до Підгайцівської сільської ради прибула делегація з Федеративної Республіки Німеччина. Представники громадянського суспільства Нижньої Саксонії спілкувалися з представниками Підгайцівської сільської ради щодо налагодження співпраці у напрямку екології, спорту, дозвілля молоді та  відновлення зв’язків з етнічними німцями, які проживають на території Підгайцівської громади.

У зустрічі взяли участь заступники сільського голови Олександр Бляшук, Леонід Гроголь, проєктний менеджер Яна Гончарук.

Олександр Бляшук зазначив, що ця співпраця є дуже важливою для громади, адже для подальшого розвитку проєктно-грантової діяльності та використання всіх можливостей Євроінтеграційного напрямку України, першочерговим завданням є налагодження ділових відносин з іноземними партнерами.