COVID–19 – що потрібно, щоб навчальний заклад працював не дистанційно та інша корисна інформація

Дата: 09.08.2021 14:22

Шановні мешканці громади, керівники фермерських господарств, ринків, сфери соціального й побутового обслуговування населення!

У боротьбі проти коронавірусної загрози настав черговий етап, який є найбільш ефективним – противірусна вакцинація населення.

Кожен житель Луцького району, незважаючи на професійну чи соціальну приналежність, може отримати щеплення і повернутися до нормального життя та стримати негативні наслідки від поширення штаму «Дельта».

Збільшення кількості вакцинованих - це відповідальність і заслуга медиків та мобільних бригад, що працюють у пунктах вакцинації. Кожна додаткова доза - це врятоване життя Людини.

Доводимо до вашого відома наступну інформацію:

28 липня 2021року Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до Постанови №1236 від 09 грудня 2020 року, де однією з важливих новацій стають правила роботи навчальних закладів в умовах карантину.

У разі виходу регіону із зеленої зони, тобто потрапляння у жовту, помаранчеву чи червону, задля роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу.

Пункти щеплень на території Луцького району:

1. БОРАТИН: Боратинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, село БОРАТИН, вулиця Центральна, 2а. Телефони: 0673127835
  2. ЗАБОРОЛЬ: Луцька АЗПСМ №5 (Луцький ЦПМД№1). Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, село ЗАБОРОЛЬ, вулиця Володимирська, 31а. Телефони: 0501808008 099- 4957033
  3. ЛИПИНИ: Липинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, село ЛИПИНИ, вулиця Теремнівська, 100. Телефони: 0673125516
  4. ЛИЩЕ: Лищенська АЗПСМ. Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, село ЛИЩЕ, вулиця Центральна, 81. Телефони: 0950165215
  5. ПІДГАЙЦІ: Підгайцівська АЗПСМ. Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, село ПІДГАЙЦІ, вулиця Шкільна, 24а. Телефони: 0950133192
  6. ЧАРУКІВ: Чаруківська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, село ЧАРУКІВ, вулиця Вокзальна, 36. Телефони: 0673124325
  7. РОКИНІ: АЗПСМ №6 (ЦПМД). Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, смт. РОКИНІ, вулиця Шкільна, 5. Телефони: 0504389723, 0504389747
  8. ТОРЧИН: Торчинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Адреса: ВОЛИНСЬКА область, ЛУЦЬКИЙ район, смт. ТОРЧИН, вулиця Незалежності, 57. Телефони: 0673125189

Існує можливість виклику мобільної бригади з вакцинації додому за номером контакт-центру МОЗ України 0 800 60 20 19 або через свого сімейного лікаря

Та можливість виїзду мобільних бригад для здійснення щеплень у колективи з кількістю понад 50 чоловік.

Ці практичні заходи сприятимуть, щоб Луцький район не потрапив до карантинної зони і, як наслідок, не припинилась робота підприємств, установ чи закладів соціального значення та виробленню колективного імунітету.

Міцного здоров'я усім нам!