Працівники соціального захисту населення і прав дітей Підгайцівської сільради пройшли навчання

Дата: 05.08.2021 16:52

З 4 по 5 серпня тривало навчання для працівників Служби у справах дітей та Відділу соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради. Навчання в режимі онлайн проводило Міністерство соціальної політики на тему: «Сучасні підходи до адміністрування соціального захисту на рівні територіальних громад».

Програма включала самостійне вивчення нормативно-правової бази, перегляд відео-уроків, проходження онлайн тестувань, участь у практичних заняттях та вивчення кращих регіональних практик.

Учасники семінару-тренінгу від Підгайцівської громади:  начальник Служби у справах дітей Наталія Матвіюк, начальник відділу соціального захисту населення Катерина Голубович, фахівець соціальної роботи Оксана Патрай, спеціаліст служби у справах дітей Ольга Бондарук, спеціаліст віддділу соцзахисту Ірина Томчук  отримали нові знання щодо організації соціальної роботи, ведення випадку на прикладі надання пакету соціальних послуг конкретній сім’ї.

Особливу увагу було приділено вивченню правових аспектів захисту прав дитини в територіальній громаді.

Програма тренінгу була насичена інформацією та можливістю комунікації з провідними спеціалістами-тренерами. Отримані навики будуть використовуватись в подальшій роботі з цільовими групами населення громади.

Як зазначила начальник Служби  у справах дітей Наталія Матвіюк, - «Ми удосконалюємось, щоб якнайкраще працювати для забезпечення потреб Підгайцівської громади».