Перед початком навчального року заступники Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук та Валентин Приходько відвідали дошкільний навчальний заклад та школу у с. Липини. У садочку після канікул вирує життя, адже на третій день після відкриття його відвідує більше 60 дітей.

Завідувачка Липинського дошкільного навчального закладу Любов Савчук розповіла, що заклад повністю готовий приймати дітей. Єдиною проблемою була поломка двох стареньких пральних машинок, але днями постачальник привіз нову, фірми Samsung, із барабаном на 10 кілограмів білизни. Придбав пральну машину через тендерну процедуру Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради.

Любов Євгенівна зізналась, що її найбільша мрія – утеплити та зробити сучасним фасад будівлі. Раніше Липинська сільська рада вже замінила дах та укріпила фундамент дитсадка, лишились лише зовнішні та оздоблювальні роботи.

Олександр Бляшук пообіцяв вирішити це питання. Однак, аби розуміти скільки коштів потрібно планувати на ці потреби у бюджеті громади, запропонував спочатку виготовити проєктно-кошторисну документацію.

«Думаю, до кінця року ми зробимо проєкт і тоді зможемо більш предметно говорити про облаштування фасаду дитсадка. Переконаний, що це реально і буду працювати, щоб все вийшло»,  - наголосив посадовець.

У школі села Липини теж кипить робота, адже тривають ремонтні роботи у чотирьох класах, де зробили тепло та звукоізоляцію, зацементували поверхню підлоги перед укладанням покриттів з лінолеуму. Валентин Приходько розповів, що з бюджету Підгайцівської громади на ці потреби виділили 195 тисяч гривень.

Разом з тим, усі заклади освіти ще у червні отримали все необхідне для виконання ремонтних робіт та благоустрою території: фарби, шпаклівку, щітки, мітли, валики, віники, рукавиці та інше приладдя. Також забезпечили навчально-виховні заклади новим посудом.