А ви вже зробили фото на фоні рулонів соломи? Ще ні? Тоді вам раді в Підгайцівській громаді

Дата: 04.08.2021 15:13

В останній місяць літа, на завершення періоду збирання зернових в сільській місцевості завжди є природні етно - локації. Саме вони приваблюють на фотосесії місцевих мешканців та не залишають байдужими містян і подорожуючих.

Тяжіння до прекрасного та бажання поповнити власні портфоліо колоритними фото спонукають шукати незвичні локації та рішення.

Таке унікальне місце є саме на території Підгайцівської громади дорогою до всім відомого Крупівського аеропорту по Дубнівській трасі. Десятки рулонів свіжої запашної соломи розкидані величезним полем, яке переходить в безмежне голубе небо, прекрасна атмосфера сільського затишку!!!! Все це уже чекає на вас. Не пропустіть!!!

P.S.: Щиро чекаємо на всіх бажаючих, та не забуваємо про протипожежну безпеку