Туристична родзинка Звірова - мисливсько-рекреаційний комплекс. ФОТО

Дата: 04.08.2021 12:23

На базі державного підприємства «Лісомисливське господарство «Звірівське» створено мисливсько-рекреаційний комплекс з якісною інфраструктурою та повним закритим циклом послуг у цій сфері.

Начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко під час розширеного засідання колегії Держлісагентства наголосив, що мисливство може бути реальним туристичним потенціалом всієї Волині та України.

Про це інформує пресслужба Волинського ОУЛМГ на своєму сайті.

Посадовець звертає увагу на те, що Волинські лісівники вдосконалюють цей напрямок туристичного потенціалу, створюючи сучасні умови для залучення вітчизняних та іноземних мисливців.

У селі Звірів Підгайцівської громади знаходяться мисливські угіддя, всі необхідні рекреаційні потужності у дикій природі та відповідного рівня готельно-ресторанний комплекс. На базі цього ж підприємства діє лісомисливський еко-ресторан «Явір».