Оголошення про скликання дев’ятої позачергової сесії Підгайцівської сільської ради

Дата: 04.08.2021 09:33

Дев’ята позачергова сесія Підгайцівської сільської ради VIII скликання

відбудеться 6 серпня 2021 року о 14:00 годині в приміщенні Підгайцівської сільської ради за адресою: с. Підгайці вул. Шкільна, 30, зала засідань.

Порядок денний сесії позачергової сесії  № 8 Підгайцівської сільської ради восьмого скликання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової дев’ятої сесії Підгайцівської сільської  ради восьмого скликання.
  2. Про внесення змін до рішення Підгайцівської сільської ради «Про бюджет сільської територіальної громади  на 2021рік» від 24.12.2020 №3/7.
  3. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Підгайцівської  сільської ради, його територіальний підрозділ та віддалені робочі місця.
  4. Про надання дозволу на розроблення генерального плану села Пальче Підгайцівської сільської ради.
  5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  (на виконання рішення суду).
  6. Про передачу майна ДНЗ села Крупа  на праві оперативного управління.
  7. Про передачу твердопаливної котельні закладу освіти в  оперативне управління Комунальному підприємству при  Підгайцівській сільській раді. .
  8. Про затвердження схеми організації дорожнього руху по вул. Сільська від перехрестя з вул. Івана Богуна до перехрестя з вул. Східна в с. Струмівка Луцького району Волинської області.
  9. Різне.