У освітні заклади Підгайцівської громади шукають спеціалістів

Дата: 02.08.2021 16:28

Педагогічні колективи навчально-виховних закладів Підгайцівської громади активно готуються до початку навчального року. Окрім ремонтних робіт, які тривають у школах та садках, відбувається і укомплектування колективів.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько зазначив, що на 2 серпня 2021 року, у навчально-виховних закладах Підгайцівської громади вільними лишилися 8 вакансій у школах та 4 вакансії у дитсадках.

У Воротнівській школі готові взяти на роботу вчителя фізкультури та вчителя музичного мистецтва. У Гаразджі вільні вакансії вчителя фізики та інформатики. У Липинах шукають вчителя математики, у с. Романів – вчителя польської мови.

У Лищенській школі потребують педагога-організатора, а у Підгайцівській школі – асистента вчителя.

У дитсадках громади теж є потреба у спеціалістах. У Романівському ДНЗ запрошують на роботу медсестру, у Крупівському дитсадку – медсестру та музичного керівника, у Лищі вільна посада психолога.

Усіх зацікавлених осіб просять звертатися у навчальні заклади, до керівників.