Онлайн - конкурс фотографій «Я тут живу» до Дня Підгайцівської громади

Онлайн - конкурс фотографій

«Я тут живу»

до Дня Підгайцівської громади

КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради оголошує онлайн-конкурс фотографій «Я тут живу», приурочений до Дня Підгайцівської громади.

Мета конкурсу - культурно-освітній розвиток, формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання, соціальна підтримка талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активне залучення творчої молоді до соціально-вагомої діяльності.

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з Підгайцівської громади.

Конкурс проводиться за категорією – фотографія. Авторами конкурсних робіт можуть бути лише учасники конкурсу – діти віком від 3 до 18 років. Конкурсні роботи не повинні порушувати авторських прав інших осіб.

Номінації в категорії «Фотографія» (за тематикою, за віком):

• Українські традиції (на фото мають бути відображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);

• Визначні місця Підгайцівської громади (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села  в якому  Ви мешкаєте).

Вікові категорії учасників:

• Перша Молодша група (від 3 до 5 років);

• Друга Молодша група (від 6 до 10 років);

• Середня група (від 11 до 14 років);

• Старша група (від 15 до 18 років);

Вимоги до робіт та їх доставка

Конкурсна робота  разом із заявкою (із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого (1-2 речення - опис фото) подається до КЗ «Центр культури туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу kyltyra_pidgayci@ukr.net (обов’язково зазначити в темі листа – «Я тут живу») до 13 серпня 2021 року включно.

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше однієї конкурсної роботи.

ДЕТАЛЬНІ УМОВИ УЧАСТІ У КОНКУРСІ МІСТЯТЬСЯ У ПОЛОЖЕННІ ПРО КОНКУРС за посиланням: https://pidgayci-gromada.gov.ua/kz-cktms-12-41-53-11-06-2021/

Переможці конкурсу будуть оголошені під час святкових заходів приурочених до Дня Підгайцівської громади, що відбудеться в с. Підгайці під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на зазначеному дійстві буде організована виставка робіт учасників конкурсу