У Підгайцях визначилась, хто представить громаду на фестивалі «Мандруй Україною»

Дата: 30.07.2021 16:36

Народний аматорський ансамбль народної пісні «Терниця» із села Веснянка Звірівського старостинського округу представлятиме Підгайцівську громаду на Всеукраїнському фестивалі туристичних маршрутів та народних художніх промислів «Мандруй Україною».
Про це повідомив заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько.
Фестиваль відбуватиметься 23-24 серпня 2021 року на Київщині, у селі Пирогово, на території Національного музею народної архітектури та побуту України.
Разом із «Терницею», участь у фестивалі братиме відомий волинських гончар із Липин – Віктор Дудко.

«Пишаємося нашими талантами та бажаємо гідно представити громаду на всеукраїнському фестивалі», - резюмував посадовець.