У Підгайцівській сільській раді розпочали підготовку до реконструкції мережі вуличного освітлення у селі Пальче та Хорлупи Хорлупівського старостинського округу Підгайцівської громади.

Зараз визначаються із підрядником, який має завершити монтаж електроліній, щитових та світильників до кінця вересня 2021 року, доки світловий день ще дозволить обходитись без додаткового освітлення.

Заступник сільського голови Леонід Гроголь розповів, що на вулиці Зеленій та вулиці Миру у селі Хорлупи проведуть укладання електромережі, до якої під'єднають 36 електроощадних LED-світильників із автоматичним управлінням та захистом від перенапруги.

У селі Пальче освітлять вулицю Лісну та продовжать роботи на вулиці Перемоги, де залишилась неосвітленою частина вулиці. Також кілька світильників встановлять на електроопорах по вулиці Садова.

Посадовець сподівається, що таким чином у селах громади стане безпечніше увечері, тим більше, що до кінця року заплановано ще й встановити відео спостереження в усіх селах громади.