Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 29.07.2021 14:16

29.07.2021 під головуванням заступника голови Підгайцівської сільської ради Олександра Бляшука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

У засіданні взяли участь члени комісії та запрошені.

Розглянули важливі питання у повноваженнях служби у справах дітей сільської ради, зокрема:

1. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна.
  2. Про надання висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дитини для тимчасового виїзду за межі України.
  3. Про надання висновку служби у справах дітей про підтвердження місця проживання дітей.
  4. Про визначення способу участі батька Ф. у вихованні малолітньої дитини Ф.

Начальник Служби у справах дітей Наталія Матвіюк інформувала, що всі необхідні документи були перевірені, умови проживання обстежені, сімейні обставини з’ясовані. По деяких питаннях  слухали присутніх на комісії громадян.

За результатами розгляду питань порядку денного були винесені важливі рішення в інтересах дітей та взяті на контроль до їх повного виконання.