Відбулось засідання опікунської ради

Дата: 29.07.2021 14:08

29.07.2021 року під головуванням заступника сільського голови Валентина Приходько відбулось засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Підгайцівської сільської ради.

Розглянули 2 звернення щодо влаштування громадян до інтернатних закладів системи соціального захисту населення. На комісії обговорювали особливості сімейних обставин вказаних осіб.
Відповідно до покладених завдань опікунська рада забезпечує соціальний захист повнолітніх осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права і виконувати обов’язки, недієздатних осіб, їх особистих, майнових, житлових прав та інтересів.
Опікунська рада вирішила рекомендувати виконавчому комітету надати дозвіл на влаштування вказаних осіб до психоневрологічних закладів.

Інформує відділ соціального захисту населення Підгайцівської сільської ради.