Лищенські малюки незабаром гратимуться в оновлених павільйонах на території дитсадка

Дата: 28.07.2021 15:38

У Лищенському дитсадку збираються оновити два павільйони на подвір’ї навчального закладу. Аби територія, де бавляться діти була травмобезпечна, у павільйонах зроблять гумове покриття та заберуть металеві конструкції, які встановили ще у час, коли садок вводився в експлуатацію.

За словами заступника Підгайцівського сільського голови Олександра Бляшука, «безпечні» павільйони стануть у пригоді вихователям, адже буде де організувати прогулянки на свіжому повітрі за будь-яких погодних умов.

«Діти зараз дуже активні і потрібно цю енергію направляти на користь фізичному розвитку. Та й розвиваючі заняття можна проводити на вулиці, це і цікавіше, і здоровіше», - зазначив посадовець.

Окрім гумового покриття, будівельники зведуть стіни павільйону на висоту, яка дозволить затримувати вітер та опади, пофарбують їх у веселі кольори.