У Веснянці відзначили престольне свято. ФОТО

Дата: 28.07.2021 15:06

28 липня - День Хрещення Київської Русі-України, що відзначається щорічно у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира. Релігійна громада зібралась у с. Веснянка на Богослужіння до Свято - Володимирського храму. Захід був людним, радісним, звідусіль лунали  молитво співи.

Опісля Літургії  прихожани взяли участь у традиційній  святковій хресний ході навколо храму.

Для всіх вірян з благословення настоятеля Храму підготували святковий концерт та трапезу.

Народний колектив «Терниця» потішив присутніх музичними вітаннями.

Дітвора бавилася знадвору, куштувала приготовані смаколики.

У такий спекотний та водночас радісний день всі охочі мали змогу охолодитися у водяній завісі – рамці- «зволожувачі».

Зі сцени присутніх вітав настоятель Храму. До вітального слова запросили також заступника сільського голови Валентина Приходько та старосту – Сергія Панасовича.

Валентин Приходько звернувся до присутніх із щирими привітаннями з нагоди вшанування рівноапостольного князя Володимира. Посадовець зазначив, що він дуже тішиться, що в селі такі радісні, щирі, добрі, релігійні люди.

Валентин Приходько повідомив присутнім гарну звістку про те, що місцевий Колектив «Терниця» представлятиме нашу громаду в Києві на святковому концерті з нагоди 30 річниці Незалежності України.