У Звірові відбудбулось свято старостинського округу. ФОТО

Дата: 27.07.2021 17:54

25 липня у селі Звірів Підгайцівської громади Луцького району гучно відзначили День Звірівського старостинського округу.

Мешканці сіл Олександрія, Звірів, Веснянка та гості свята могли вибрати розваги на власний смак.

Фотозони, концертна програма, караоке, змагання з дартсу та настільного тенісу, фудзони, безпрограшна лотерея, святкова дискотека – такі заходи підготували організатори для мешканців сіл та гостей.

Для дітей працювали локації з аквагримом, батутом та аніматорами, які влаштували для малечі справжню дискотеку з бульбашками.

Під час урочистої частини у будинку культури очільник Підгайцівської громади Юрій Семенюк привітав усіх зі святом, вручив чимало відзнак активним мешканцям сіл Звірівського старостинського округу.

Звучали народні пісні та сучасні композиції. Нікого не залишили байдужими творчі виступи талановитих дітей громади.

Заступник голови Підгайцівської сільської ради Валентин Приходько теж виконав декілька пісень.

На площі біля адміністративного будинку проводили різноманітні конкурси та розваги.
На подвір’ї будинку культури готували запашну юшку з риби, яку спіймали під час змагань рибалки старостинського округу у місцевому ставку.

Гостей свята частували смачною ухою та бограчем.  Запальним та захоплюючим для присутніх виявився виступ «Дзідзьо».

Дякуємо організаторам - Світлані Семенюк, Тетяні Ковжук і команді КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської громади, старості Сергію Панасовичу та усім учасникам дійства за позитивні емоції, різноманітні розваги та чудову атмосферу.

Шукайте себе та односельців на фото.