Стало відомо коли святкуватимуть День Підгайцівської територіальної громади

Дата: 27.07.2021 13:07

24 серпня у с. Підгайці планують провести День громади! Це дійство буде поєднане зі святкуванням 30-ї річниці Незалежності України. Про це стало відомо під час наради 27 липня в приміщенні сільської ради.

На нараді за участю сільського голови Юрія Семенюка, та його заступників Валентина Приходько та Леоніда Гроголя були присутні: начальник відділу освіти, культури молоді та спорту Жанна Скороход, во директора КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Тетяна Ковжук, старости, директори будинків культури та завідувачі клубів, начальники залучених підрозділів.

Під час наради обговорили ідеї святкування та напрацювали механізми їх реалізації.

Заступник сільського голови Валентин Приходько зазначив, що вже були проведені дні старостинських округів у Романові, Лищі, Звірові. Мешканцям свята сподобались. Посадовець наголосив, що ми працюватимемо в тому ж напрямку, з врахуванням нових ідей.

До святкування будуть залучені всі села громади, які матимуть можливість креативно презентувати свою місцевість. Також запланували цікаву концертну програму за участі місцевих та професійних колективів, проведення анімаційних та шоу програм, караоке та інші приємні сюрпризи для мешканців, про що згодом у програмі заходу.