На території позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Сонячний», який знаходиться на території Підгайцівської громади у селі Гаразджа, триває православний табір «Острів».

Організували та проводять таборування для ста дітей – прихожан священики парафій Православної церкви України у Луцькому районі.

У таборі весело проводять дозвілля діти від 6 років. Весь день від ранку до вечора розписаний по хвилинах.  Діти поділені по куренях, в кожному - 21 дитина. Кожен курінь має своїх виховників – священика та вихователя, які опікуються дітьми: розважають, наставляють, допомагають їм адаптуватися у таборових умовах та завести друзів.

Побут налагоджений просто – дівчатка та хлопчики мешкають в окремих корпусах, на території таборування відсутній WIFI, однак є таборова пошта і поштовий ящик, в який діти можуть покласти записку для вихователів, або учасників табору. Листи читають щодня в обідню пору.

Поруч водойма, волейбольне поле, катамарани, байдарки, тенісні столи, футбольне поле. Є де побігати  та активно провести час.

У приміщенні їдальні встановили великий екран з проекторм, тому діти у негоду можуть тут дивитися мультики або фільми.

У розпорядку дня – обов’язково є руханка, ранкова та вечірня молитви, 5 прийомів їжі, які готує кухар однієї із шкіл Підгайцівської громади. Діти кажуть, що все смачно і по-домашньому.

Щодня у таборі заплановані різні розваги – перегляд фільмів, дискотека, лекції на духовну тематику, вечірня ватра.

От саме на вечірню ватру та презентацію куренів запросив керівник табору митрополита Луцького та Волинського Михаїла, представників Підгайцівської громади та меценатів.

Діти підготували короткі номери з піснями, танцями, монологами та сценками, а дорослі гості подякували за святкову атмосферу, побажали таборянам весело провести час та запам’ятати цікаві моменти нинішнього літа на усе життя.

Увечері біля ватри усі дружно співали пісень під акомпанемент гітари заступника Підгайцівського сільського голови Валентина Приходька.

Православний табір у Гаразджі триватиме до понеділка.