У Підгайцівській громаді облаштували два пункти щеплень від COVID-19

Дата: 19.07.2021 16:55

Усі мешканці громади безперешкодно можуть вакцинуватись від коронавірусної інфекції. Для цього діють два стаціонарні тимчасові пункти щеплень у селі Підгайці та селі Лище.

У Підгайціях вакцинуватись можна, звернувшись в амбулаторію на вулицю Шкільна24а.
Режими роботи пункту щеплень: з 9.00 - 15.00
Запис за телефоном
+380950133192, або у свого сімейного лікаря

У  Лищі усіх охочих чекають в амбулаторії сімейної медицини на вулиці Центральна, 81.

Режими роботи пункту щеплень: з 9.00 - 15.00
Запис за телефоном
+380950165215, або у свого сімейного лікаря.

Заступник Підгайцівського сільського голови Валентин Приходько розповідає, що вакцинуватися зараз можуть усі категоріі громадян, незалежно від віку, статі та професіі. В наявності є вакцина CoronaVac.

Медики кажуть, що вакцина - безпечна, витримані усі правила зберігання, транспортування та введення.

Пресслужба Підгайцівської сільської ради