Показали перші результати ремонту вулиці Сільська у Струмівці

Дата: 16.07.2021 20:21

У селі Струмівка Підгайцівської громади триває поточний дрібний ремонт вулиці Сільська. Згідно результатів тендерних торгів підрядник зобов’язався виконати ремонт дорожнього полотна на суму 980 076 гривень, що нижче очікуваної вартості робіт, передбаченої тендерною комісією.

У рамках проекту підрядники облаштовують розв’язку на межі вулиці Східна та Сільська – встановлюють там бетонні бордюри, після цього навколо їх укладуть нове асфальтне покриття, що помітно розширить частину дороги.

Заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь розповів, що вздовж вулиці Сільська вже ліквідували ямковість, а на найпроблемніших місцях повністю замінили дорожнє покриття асфальтоукладальником. На місці також працює два віброкатки.

Посадовець зазначив, що підрядник, який переміг у тендерних торгах на платформі Prozorro, дав ціну за виконання робіт нижчу, ніж очікували – 980 076 гривень і з цієї суми до бюджету громади ще повернуться 20% податку на додану вартість.

Очікувана вартість тендеру була 1 мільйон 185 тисяч гривень. Всього заявки на участь у тендерних торгах лишило 4 підрядні організації. Перемогла заявка із найнижчою ціновою пропозицією.

Пресслужба Підгайцівської сільської ради