В одній із амбулаторій громади обладнають кабінет для прийому особливих пацієнтів

Дата: 14.07.2021 15:35

У Лищенській амбулаторії загальної медицини триває ремонт кабінету, який слугуватиме приймальним відділенням для людей з особливими потребами.

Про це розповів заступник Підгайцівського сільського голови Олександр Бляшук.

За його словами, у відремонтованому приміщенні запланували замінити вхідні двері та забрати пороги, щоб люди на візках могли комфортно заїжджати до кабінету лікаря.

«Хочеться,  щоб окрім сімейних лікарів, які будуть проводити прийом особливих пацієнтів у новому кабінеті, тут консультували і вузькопрофільні лікарі, які спускатимуться на перший поверх аби оглянути пацієнта.

Не так давно в амбулаторії встановили пандус, тепер вирішили, що було б добре обладнати кабінет для пацієнтів, яким за станом здоров’я важко підійматись на другий поверх, аби отримати необхідну консультацію. Це стосується не лише людей на візках, а й пацієнтів у віці», - наголосив Олександр Бляшук.