Жителі Лищенського старостинського округу гучно відзначили День села та свято Іоана Хрестителя. Фудзони, святковий концерт, караоке та дискотека – такі розваги підготували організатори для мешканців сіл Лище та Воротнів.

Свято відбулось в суботу, 10 липня. На площі біля будинку культури встановили сцену, на якій виступали різноманітні колективи.

Звучали як народні пісні, так і сучасні композиції. А запальні танці талановитих дітей громади нікого не залишили байдужим. І навіть сам заступник голови Підгайцівської сільської ради Валентин Приходько взяв гітару і виконав декілька композицій з колективом «Вільний вітер».

В цей час, недалеко від сцени учасники громадської організації РК «Сазан» готували запашну юшку в казані. Два багатокілограмових товстолоби напередодні спіймали на місцевому ставку.

Для найменших жителів старостинського округу підготували різноманітні конкурси та квести. Аніматори влаштували для дітей справжню дискотеку із бульбашками. А хто стомився – міг зробити аквагрим, тату хною чи поласувати морозивом і попкорном.

На святі подбали і про любителів спорту – тут кожен бажаючий мав змогу взяти участь у змаганнях з біатлону.

Протягом всього дня мешканці громади мали можливість взяти участь у безпрограшній лотереї та зробити фото на згадку. Волинський обласний центр зайнятості влаштував ярмарку професій, де кожен бажаючий мав можливість дізнатись про актуальні вакансії роботодавців.

Ввечері своїм виступом гостей свята порадував Дзідзьо.

Після заходу сонця усі бажаючі мали змогу провести час біля багаття, а дівчата – пустити на воду вінки.

Традицію святкування дня села обіцяли відродити та проводити щороку.

День села у Лищенському старостинському окрузі - YouTube

INSIDER MEDIA