Заслужений народний ансамбль пісні і танцю України «Колос» яскравим концертом завершив вокально-хореографічний сезон 2020-2021 рр.

Захід відбувся у будинку культури в с. Підгайці у середу, 8 липня.

На концерт прийшли від малого до старого. Глядачі оваціями зустріли колектив, який почав свій виступ з запального танцю. На вечорі лунали також традиційні українські пісні.

Художній керівник та головний балетмейстер Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України «Колоса» Ігор Степанюк розповів, що на концерт приїжджали і колишні ветерани колективу – танцюристи та співаки, які відмітили, що захід пройшов на високому рівні.

Жителі громади бурхливими оплесками вітали учасників колективу після кожної композиції, а після концерту викликали артистів «на біс».

Зараз колектив йде у відпустку до 15 серпня, адже за останні місяці був дещо напружений гастрольний графік. Як і обіцяли, ансамбль дав кілька концертів у населених пунктах Підгайцівської громади.

«Хотілося б і більше, але завадив карантин», - пояснив художній керівник ансамблю Ігор Степанюк.

Та додав, що через карантин реалізацію деяких міжнародних проєктів довелось відтермінувати.

«З балетною групою в нас мав бути проєкт за участі Румунії, Польщі та України. Але у зв’язку з тим, що Польща нещодавно відновила обсервацію для приїжджих з країн не Шенгенської зони, доведеться почекати. І плюс ще досі «підвішене» питання з поїздкою в Литву, куди ми вже півтора року не можемо потрапити через карантин. Варіантів є багато, але це ж не ми вводимо карантин», - зазначив Ігор Степанюк.

INSIDER MEDIA