Щиро вітаємо збірну Підгайцівської громади з почесним 5 місцем у командному заліку Обласного фестивалю фізичної культури і спорту серед 25 команд Волинської області.

Також хочемо привітати та відзначити:

  • Сергієнко Тетяну за зайняте 2 місце в індивідуальному змаганні з шашок серед жінок;

  • Обертась Сергія, Ткачука Миколу, Ліщину Андрія - з 2 місцем у пляжному волейболі.

Справжніми героями проявили себе учасники змагань з перетягування линви: Сергієнко Валерій, Карпюк Геннадій, Яслинський Олександр, Лошак Олександр, Лошак Іван, Муляр Іван, Приходько Валентин! Наші силачі здобули почесне 4 місце.

Також хороший результат та справжню жагу до перемоги виявили наші учасники "Козацьких розваг" - Стасюк Юрій та Вознюк Віталій - 4 місце.

??????????????? Справжнім міцним горішком виявився наш гирьовик В'ячеслав Циганков, який опинився в четвірці найсильніших чоловіків фестивалю.

????Дякуємо всім нашим спортсменам за участь, завзятість, високий спортивний дух та активну життєву позицію. Ви найкращі!!!

Дякуємо організаторам змагань та найактивнішим вболівальникам Валентин ПриходькоОлександр БляшукЛеонід ГрогольАліна ПриходькоЯна ГончарукNadin AveshnikovaОлександр Колошва Таня Ковжук та всім, хто виявив ініціативу та підтримав команду Підгайцівської громади.