Підгайцівська громада подарувала Луцькому зоопарку майже тонну екологічно чистого сіна

Дата: 01.07.2021 16:18

Підгайцівської сільська рада активізувала роботу у старостатах задля підтримки тварин Луцького зоопарку. Першу спонсорську допомогу у вигляді рулонів сіна для годівлі тварин відвезли сьогодні у Луцький зоопарк.

Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк розповів, що староста Романівського округу Віктор Ковжук із задоволенням відгукнувся на таку ініціативу, адже в період сінокосу є можливість допомогти. Підтримав таку корисну справу також директор КП при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов, надавши необхідну техніку та персонал.

Як повідомила директорка зоопарку Людмила Денисенко, спочатку сіно використовуватимуть в якості фотозони для відвідувачів, а взимку його застосують для годівлі тварин.

«Тепер містянам не доведеться навіть їхати за місто, аби зробити колоритні фото біля  рулонів із сіном. Тепер така атракція буде у зоопарку», - зазначила посадовиця.

Вона подякувала сільському голові за співпрацю та запропонувала у відповідь організувати для дітей громади безкоштовну екскурсію зоопарком.