Для всіх закладів освіти Підгайцівської громади закупили новий посуд

Дата: 01.07.2021 09:08

В Україні активно запроваджується система безпеки харчування НАССР, яка передбачає контроль за якістю продуктів на всіх етапах їх виробництва, починаючи від їх прийому  і до моменту подачі готової страви.

Серед ряду санітарно-гігієнічних вимог до харчоблоків  важливе місце займають вимоги до кількості та якості столового посуду та кухонного інвентарю.

З метою оновлення матеріально-технічної бази харчоблоків закладів загальної середньої та дошкільної освіти громади за кошти місцевого бюджету придбано новий столовий та кухонний посуд і інвентар на загальну суму майже 24 тис. грн.

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради передав його відповідно до розподілу та потреб до 21 закладів освіти.